Čtvrtá veřejná soutěž
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

SEMINÁŘ KE 4. VEŘEJNÉ SOUTĚŽI PROGRAMU EPSILON

Dne 20. března 2018 od 10:00 hod se v sídle Technologické agentury ČR (Evropská 1692/37, 160 00 Praha) v místnosti č. 043, bude konat seminář ke 4.veřejné soutěži programu EPSILON.

Uchazeči se na semináři podrobně seznámí zejm. se zaměřením a s podmínkami veřejné soutěže, se strukturou návrhu projektu (přihláškou) a se způsobem a kritérii hodnocení. Uchazečům budou sděleny informace, které jim pomohou při vyplnění návrhu projektu a jeho odeslání do veřejné soutěže. Na semináři se uchazeči dále dozvědí, kdo je způsobilým uchazečem, o významu a roli aplikačního garanta při řešení projektu, o způsobu hodnocení návrhů projektů apod.

Rádi bychom Vás informovali, že seminář bude vysílán živě s možností on-line chatu pro Vaše případné dotazy k této veřejné soutěži. V den konání semináře bude na našich webových stránkách www.tacr.cz zveřejněn odkaz na živé vysílání. 

formulář pro registraci: https://goo.gl/forms/JJmCVVgWonI6VGUB3

EPSILON_pozvanka