První veřejná soutěž
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Účast TA ČR na konferenci China Jiangsu CITTC 2018

Technologická agentura (TA ČR) by ráda informovala a vyzvala zájemce k účasti na konferenci China Jiangsu Conference International Technology Transfer and Commercialization (CITTC), kterou pořádá Ministerstvo vědy a technologie a Oddělení vědy a technologie provincie Jiangsu ve dnech 8. až 10. listopadu 2018. Cílem TA ČR je mimo jiné jednat o podmínkách 1. veřejné soutěže programu DELTA 2.

Konference se koná jednou za dva roky a zúčastní se jí zástupci high-tech podniků, inovačních a podnikatelských komunit, technologických parků a samosprávních organizací. Akce svou velikostí a významností poskytne příležitosti k navázání důležitých kontaktů z celé provincie, a to především skrze B2B meetingy mezi zahraničními organizacemi a domácími podniky v délce 20 minut každý. Cestovní výdaje jsou hrazeny na vlastní náklady.

V případě zájmu, prosím, zašlete e-mail na adresu , nejpozdějí do 18. října 2018.

Program akce: