Novinky

Nabídka účasti na CIF 2017: STARTUP PITCH

Česká centra nabízí vybraným českým startupům účast na festivalu inovací, který se odehraje 22.-24. června 2017. Jeho součástí je slavnostní zahájení v budově ambasády ČR za účasti renomovaných českých a německých osobností, celodenní program zahrnující v rámci uzavřené skupiny návštěvy důležitých akcelerátorů (Cisco, Startup Bootcamp a další), a zároveň pitch startupů za přítomnosti zástupců místní investorské komunity (scouti inkubátorů, venture capital, zástupci IT firem hledající partnery na CZ trhu). Třetí den je možnost prezentovat se v rámci celoberlínské Dlouhé noci vědy, díky které se na CIF upne pozornost dalšího širokého okruhu publika. Po celou dobu budou mít startupy možnost prezentovat se na stáncích v prostorách Českého centra. Všechny části programu jsou v angličtině.

Každý startup má vyhrazeno 5 minut na prezentaci svého projektu v angličtině. Doba prezentace bude vymezena zvukovým signálem a po uplynutí času bude prezentace ukončena. Po prezentaci jsou vyhrazeny 3 min na feedback z publika. Zároveň budete mít vyhrazený prostor – „stánek“, kde budete moci vyložit tiskové informace o startupu a kde poběží ve smyčce videa/fotografie (jedna projekce spolu s ostatními startupy). Kromě toho budete mít možnost se zúčastnit programu pro startupy.

V roce 2016 se na CIFu prezentovaly následující startupy: Joidy, Legito, Mapotic, MonkeyData, RBSpectra, Samorost 3, SatisMeter, Sinfin, Storyous. Pitche se zúčastnila řada německých i zahraničních investorů a business angels. Partnerem pitche byl největší berlínský startup akcelerátor Axel Springer Plug and Play, který se zůčastní i tohoto ročníku. 

 

DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, ORGANIZACE
České centrum nabízí účastníkům pomoc při zajištění ubytování (cca 35 € / noc 2ůžkový pokoj, vícelůžkové pokoje levněji), případně i cestou (Praha-Berlín 390 CZK Student Agency). Náklady si hradí účastníci sami, po individuální konzultaci může České centrum vybrané účastníky podpořit. 

 

PŘIHLÁŠKY: V případě zájmu nám zašlete na krátké představení startupu, link na web a nezapomeňte uvést kontaktní osobu a počet účastníků na CIF. 

 

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 31. března 2017
(v blízké době se Vám pak ozveme, zda jsme vaši firmu do startup pitche vybrali)

Celá pozvánka ke stažení ZDE