Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Konference TA ČR o aplikovaném výzkumu přilákala odborníky z firem i akademické sféry

Ve středu 22. října 2014 pořádala Technologická agentura ČR (TA ČR) mezinárodní konferenci Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost. Na ní vystoupili vedle expertů TA ČR také zahraniční odborníci na podporu výzkumu a inovací z Belgie, Finska, Polska nebo Slovenska.

Rut Bízková, předsedkyně Technologické agentury ČR
Na konferenci v Nové budově Národního muzea se setkalo více než sto zástupců firem a výzkumných organizací spolu s představiteli inovačních agentur z celé Evropy. Konference přiblížila systém podpory aplikovaného výzkumu pomocí programů TA ČR, příklady úspěšných českých firem a podporu výzkumu a inovací v evropském kontextu.

Prezentace z konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost

Rut Bízková: 5 let TA ČR – užitečného nástroje podpory výzkumu
Petr Štěpánek: Role kontrolní rady TA ČR z hlediska podpory aplikovaného výzkumu v ČR
Vladimír Mařík: Perspektivy aplikovaného výzkumu a role TA ČR v jeho podpoře
Michael Písařík: SQS vláknová optika
Jindřich Houžvička: CRYTUR - Úspěšná česká firma na poli R&D
Vladimír Velebný: CONTIPRO - Naše cesta k inovativní firmě

Miroslav Balog : SIEA - Inšpiratívna spolupráca pre inovácie
Raine Hermans: TEKES - Tekes and the Finnish innovation ecosystem
Isfandyar Zaman Khan: World Bank Brussels Office - Fostering the Innovation Landscape
Cesary Blaszczyk: NCBR – NCBR legal framework, organisation and programmes

Fotogalerie z konference:

Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost konference vyzkum vyvoj tacr02 Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost Konference Výzkum a vývoj – efekty, podpora a význam pro budoucnost

Jasně, tam jsou četné body, budete muset přemýšlet o své zdraví. Například Diprolene krém je lokální kortikosteroid. Tento lék snížit otoky spojené s různými kožními podmínkami. Pojďme diskutovat o různé příležitosti. Co Cialis a ? V těchto poslední dnech mnozí pacienti vyhledávat přesnou frázi "" na webu. Vzpomenout, že v zřetel . Betweentimes lidí, kteří hledají opravné prostředky k vyřešení sex zdravotní problém. Každý, kdo trpí vztyčitelný dysfunkce potřebovat odbornou pomoc. Několik ošetření bude obsahovat páry terapii. Jakýkoli lék může vyvolat nežádoucí sekundární účinky. Některé nežádoucí efekty mohou být velmi vážné. A konečně, online farmacie je nákladově efektivní způsob, jak získat jakýkoliv typ léků, neboť poskytuje potěšení včetně přes internet.