Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Výstava výtvarné soutěže Vynálezy budoucnosti byla zahájena

Výstava "Vynálezy budoucnosti"Za mimořádně zdařilou je možno označit výstavu Vynálezy budoucnosti pořádanou TA ČR. Výstava děl žáků a studentů byla zahájena 21. října 2014 v prostorách Technologické agentury a představuje 120 nejzdařilejších obrázků z 800, které byly do soutěže zaslány.

A protože si výstava získala mimořádnou pozornost všech zúčastněných a přítomných, rozhodla se Technologická agentura umožnit veřejnosti seznámit se s výstavou on-line a uspořádat hlasování o nejzdařilejší dílo vybrané návštěvníky webových stránek TA ČR. Vyhlášení hlasování se uskuteční v pátek 31.10. 2014.

Fotoreportáž z vernisáže 21.10. 2014:

Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti" Výstava "Vynálezy budoucnosti"

Vítězové dle kategorií:


I. kategorie: 6 – 9 let
1. Vít Bobuš, 9 let, ZUŠ Trnkova 81 - Brno „Kočárek na baterky“
2. Kamila Vajnajchová, 9. let, ZUŠ Trnkova 81 – Brno, „Stroj na zvětšování a zmenšování“
3. Eva Klešňáková, 9 let, ZUŠ Olešská 16 – Praha 10, „Stroj na domácí výrobu bonbónů“
4. Lucie Eichlerová, 8. let, ZUŠ Olešská 16 – Praha 10 „Stroj obživnosti“

II. kategorie: 10 – 13 le
t
1. Marek Janda, 11 let, ZUŠ Trnkova 81 – Brno, „Hudební nástroj strunofuk“
2. Maria Vasilyeva, 10 let, ZUŠ Habrmanova 130 – Hradec Králové „Domácí pomocník“
3. Markéta Koňaříková, 10 let, ZUŠ Habrmanova 130 – Hradec Králové „Mluvící obojek“
4. Filip Konstant, 12 let, ZUŠ Trnkova 81 – Brno „Přeměna na původní suroviny“

III. kategorie: 14 – 17 let
1.Rudolf Knorr, 14 let, ZUŠ Olešská 16 – Praha 10, „Obnova nervového spojení umělou páteří“
2. Viktorie Kovárníková, Gymnasium K.V.Raise, Adámkova 55 – Hlinsko v Čechách „Floristika 23. století“
3. Jaroslava Potůčková, 14 let, ZUŠ Olešská 16 – Praha 10 „Plně automatizovaná pracovní hala“
4. Jeroným Žid, ZŠ Brigádníků 14 – Praha 10 „Největší vynálezce všech dob Leonardo da Vinci očima dnešních dětí“