Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

POZVÁNKA: KONZULTAČNÍ DEN PRO PODNIKATELE

Regionální kancelář agentury CzechInvest Vás srdečně zve na Konzultační den pro podnikatele, jehož cílem je seznámit zkušené i začínající podnikatele a firmy s aktuálními možnostmi podpory jejich podnikání. Akce proběhne ve spolupráci s Technologickou agenturou ČR (TA ČR), Agenturou pro podnikání a inovace (API), agenturou CzechTrade a Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje.

V prostorách CoWork centra Svitavy se na Vás budou těšit zástupci všech partnerských institucí, kteří Vás seznámí s aktuálními příležitostmi podpory podnikání z evropských i národních zdrojů, a poradí Vám s potenciálem vašeho nápadu pro úspěch na zahraničním trhu a další rozvoj Vašeho podnikání.

Za TA ČR zde pro Vás bude po celý den k dispozici Ondřej Tušl, regionální koordinátor pro Pardubický a Královéhradecký kraj.

Závaznou registraci k individuální konzultaci je možné učinit nejpozději do 3. června 2019 prostřednictvím registračního formuláře ZDE nebo emailem na adresu .