Novinky
Program Alfa Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Omega Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1

Pozvánka: Finanční nástroje a jejich budoucnost

Ve středu 15. listopadu od 11:00 do 11:50 proběhne ve Slovanském domě v Praze seminář na téma Finanční nástroje a jejich budoucnost. Seminář je součástí Týdne podnikání, který je součástí největší celosvětové události na podporu podnikání Global Enterpreneurship Week a v České republice běží již po páté.

171103elai

Finanční nástroje představují dlouhodobě udržitelnou a stabilní formu podpory pro malé a střední podnikatele, která nenarušuje tržní prostředí. Oproti dotacím se poskytnuté prostředky jednorázově nespotřebují a po navrácení do systému mohou být opakovaně využity. Jaké mají uplatnění pro malé a střední podnikatele a v oblasti výzkumu, vývoje a inovací? Pro jaká další odvětví jsou významné? Jaký vliv mají na růst české ekonomiky? Jakou roli sehrají v budoucnu, kdy se očekává postupné vysychání dotací? A jak se na jejich význam dívají sami podnikatelé?

Tomu a dalšímu se bude věnovat seminář Finanční nástroje a jejich buducnost, na kterém vystoupí:

  • Jiří Jirásek, předseda představenstva a generální ředitel ČMZRB
  • Petr Očko, předseda TA ČR
  • Karel Havlíček, předseda AMSP
  • Stanislav Němeček, majitel společnosti Raptech

 

Vstup na seminář je zdarma, zaregistrovat se můžete ZDE.