Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

POZVÁNKA: Série setkání s novými řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade

Technologická agentura ČR (TA ČR) by Vás ráda informovala o sérii celorepublikových akcí agentury CzechTrade, na kterých se Vám představí sedm nových ředitelů zahraničních kanceláří z Ázerbájdžánu/Gruzie, Číny, Chile, Íránu, Indie, Jižní Koreji a Polska.

Číst dál...

Program DOPRAVA 2020+: Vyhlášení výsledků vyhodnocení splnění podmínek 1.VS

Technologická agentura České republiky (dále jen TA ČR) vyhlašuje výsledky vyhodnocení splnění podmínek návrhů projektů podaných do 1. veřejné soutěže programu DOPRAVA 2020+, vyhlášené dne 12. června 2019.

Číst dál...

Pozvánka: Seminář ke 3. VS programu ÉTA

Technologická agentura ČR (TA ČR) pořádá seminář ke 3. veřejné soutěži Programu na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací ÉTA, který se uskuteční dne 25. září 2019 v sídle TA ČR (Evropská 1692/37, Praha 6, zasedací místnost č. 043) od 13:00 do 15:00 hodin.

Číst dál...

Pozvánka: Konzultační den pro firmy a podnikatele z Hodonínska

Technologická agentura ČR (TA ČR) by ráda informovala o konání Konzultačního dne pro firmy a podnikatele z Hodonínska, jehož cílem je seznámit zkušené i začínající podnikatele a firmy s aktuálními možnostmi podpory jejich podnikání.

Číst dál...

BiodivClim Call 2019: Vyhlášení mezinárodní výzvy

Výzkumníky z oblastí biodiverzity a klimatických změn zveme k účasti na mezinárodní výzvě BiodivClim Call 2019, otevřené od 2. září 2019. Úspěšní čeští uchazeči mezinárodních projektů budou podpořeni celkovou částkou 1 640 000 EUR, která je na výzvu vyhrazena.

Číst dál...