Novinky

Pozvánka na seminář k mezinárodní výzvě GENDER-NET Plus Call 2017

Dne 30. ledna 2018 se uskuteční informační seminář pro uchazeče a uchazečky s názvem „Mezinárodní výzva Gender-Net Plus Call 2017, její pravidla a fungování", který pořádá Technologická agentura ČR. Účelem semináře je zvýšit povědomí o výzvě, informovat o podmínkách zapojení a představit praktické kroky pro účast v tomto schématu. Cílovou skupinou semináře jsou mimo zájemce a zájemkyně o výzvu Gender-Net Plus také stávající či budoucí účastníci jiných ERA-NET Cofund projektů.

Číst dál...

I Vy můžete ovlivnit nové programy EU – zapojte se

Vyjádřete prosím svůj názor na využívání prostředků EU v oblasti investic, výzkumu a inovací, malých a středních podniků a jednotného trhu.  Máte možnost zapojit se do veřejné konzultace, a to v období od 10. ledna do 8. března 2018.

Číst dál...

TA ČR aktivně podporuje nové trendy v oblasti Smart City, energetiky 4.0 i inteligentní dopravy

V pondělí 8. 1. 2018 v Kaiserštejnském paláci v Praze byl tiskovou konferencí zahájen již sedmý ročník programu Smart City. Sešli se tu zástupci státní správy, vzdělávacích institucí a korporací, kteří se na budování chytrých měst podílejí. Více než 50 zájemců z řad odborných novinářů a profesních specialistů využilo možnost diskuse s těmito účastníky.

Číst dál...

Předběžná tržní konzultace k projektu - Výzkum v oblasti vztahu obyvatel ČR k Evropské unii včetně modelování vývoje a implikace pro komunikační strategie vlády ČR směrem k občanům ČR

Dne 26. ledna 2018 od 10:00 hodin v sídle Technologické agentury ČR (Evropská 1692/37, Praha 6), se bude konat setkání s dodavateli a zástupci resortů ÚV ČR k projektu TIRXUVCR702 - Výzkum v oblasti vztahu obyvatel ČR k Evropské unii včetně modelování vývoje a implikace pro komunikační strategie vlády ČR směrem k občanům ČR.

Číst dál...

Informace pro žadatele do výzvy CHIST-ERA Call 2017

chistera

 

Do 11. 1. 2017 do 17:00 CET probíhá příjem projektů zaměřených na informační a komunikační vědy a technologie (ICST) v rámci mezinárodní cofundové výzvy CHIST-ERA III Call 2017.

Témata výzvy:

  • Object recognition and manipulation by robots: Data sharing and experiment reproducibility (ORMR)
  • Big data and process modelling for smart industry (BDSI)

Číst dál...