Novinky

VYHLÁŠENÍ 5. VEŘEJNÉ SOUTĚŽE PROGRAMU DELTA

Technologická agentura ČR (TA ČR) tímto informuje, že 5. veřejná soutěž Programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA (dále program DELTA) bude vyhlášena dne 30. 5. 2017.

Číst dál...

Nabídka spolupráce od Fraunhofer Heinrich-Hertz-Institut

Berlínský Fraunhofer Heinrich-Hertz-Institut hledá vhodné české partnery pro spolupráci v rámci 4. veřejné soutěže programu DELTA. Více informací a kontakt naleznete v tomto souboru.

VYHLÁŠENÍ 1. VEŘEJNÉ SOUTĚŽE PROGRAMU NA PODPORU APLIKOVANÉHO VÝZKUMU, EXPERIMENTÁLNÍHO VÝVOJE A INOVACÍ, GAMA, PODPROGRAM 2

Technologická agentura České republiky (TA ČR) vyhlásila dne 20. března 2017 první veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji (dále jen veřejná soutěž) pro Program aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací GAMA (program GAMA), podprogram 2.  Veřejná soutěž bude zaměřena pouze na podporu projektů uchazečů, kterými jsou malé a střední podniky se sídlem v ČR, kteří obdrželi Seal of Excellence EK v nástroji SME Instrument – fáze 1.

Číst dál...

BLÍŽÍ SE VYHLÁŠENÍ 1. VEŘEJNÉ SOUTĚŽE PROGRAMU ZÉTA

Technologická agentura ČR (TA ČR) tímto informuje, že 1. veřejná soutěž Programu na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA (program ZÉTA) bude vyhlášena dne 28. března 2017. Návrhy projektů do této veřejné soutěže bude možné podávat od 29. 3. 2017 prostřednictvím nového informačního systému ISTA.

Číst dál...

Česko-korejský energetický workshop - 29. 3. 2017

Technologická agentura České republiky (TA ČR) informuje, že dne 29. 3. 2017 se v prostorách TA ČR (Evropská 37, Praha 6) uskuteční česko-korejské match-makingové setkání, které bude zaměřeno na oblast výzkumu a vývoje v energetice. Předpokládaná doba konání akce je od 9:00 do cca 16:20.

Číst dál...