Novinky

Živé vysílání #tacrship: Seminář k 2. VS programu ZÉTA

​Dnešní seminář k 2. veřejné soutěži programu ZÉTA​ bude živě vysílán s možností on-line chatu pro Vaše případné dotazy.

Odkaz na živé vysílání:#TACRship ZÉTA od 13:30 hod

Akce: česko-taiwanský seminář

V úterý 11. září 2018 se v prostorách Technologické agentury ČR (TA ČR) v Praze uskutečnil seminář k tématu česko-taiwanské technologické spolupráce. Místopředseda TA ČR Pavel Komárek a člen předsednictva TA ČR Jiří Plešek promluvili o dosavadní spolupráci mezi TA ČR a Ministerstvem vědy a techniky Čínské republiky (MOST), se kterým agentura spolupracuje již od roku 2010.

Číst dál...

Vyhlášení výsledků vyhodnocení splnění podmínek 6. veřejné soutěže programu DELTA

Technologická agentura České republiky (TA ČR) vyhlašuje výsledky vyhodnocení splnění podmínek návrhů projektů podaných do 6. veřejné soutěže ve výzkumu, vývoji a inovacích Programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA, vyhlášené dne 6. 6. 2018.

Číst dál...

Oznámení o připravované veřejné soutěži pro projekty Seal of Excellence

Technologická agentura ČR (TA ČR) tímto informuje, že 4. veřejná soutěž programu GAMA, podprogram 2 (dále jen veřejná soutěž) pro projekty Seal of Excellence SME Instrumentu  fáze 1, které tuto pečeť obdržely v 2. či 3 uzávěrce roku 2018, bude vyhlášena  dne 10. 10. 2018.

Číst dál...

Vyhlášení 2. veřejné soutěže programu na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA

Technologická agentura České republiky (TA ČR) vyhlásila dne 12. září 2018 druhou veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji (dále jen veřejná soutěž) pro Program na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA (dále jen program ZÉTA), a to dle zákona č. 130/2002 Sb., o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací z veřejných prostředků a o změně některých souvisejících zákonů (dále jen ZPVV), dle Rámce pro státní podporu výzkumu, vývoje a inovací 2014/C 198/01 a dle Nařízení Komise (EU) č. 651/2014 ze dne 17. června 2014.

Číst dál...