Novinky
Program Alfa Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Omega Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1

Den TA ČR 2018: Mezigenerační spolupráce zrychluje rytmus pokroku

Ocenění nejlepším projektům aplikovaného výzkumu s vysokým přínosem pro společnost předala Technologická agentura ČR (TA ČR) letos již pošesté. Program celého dne, který se konal ve čtvrtek 8. listopadu 2018, zahájila dopolední konference Research Valuation. Ta se věnovala mladé generaci v kontextu změn přinášených inovacemi a novými technologiemi.

Číst dál...

Pozvánka: První úspěšné centrum kompetence ukončilo své řešení

Technologická agentura ČR (TA ČR) zve všechny zájemce na představení nejzajímavějších výsledků a výstupů, kterých bylo dosaženo v projektu Centrum kompetence automobilového průmyslu Josefa Božka.

Číst dál...

Již zítra! Den TA ČR - Konference Research Valuation

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se registrovali na konferenci Research Valuation, která se uskuteční zítra 8. 11. 2018 od 9:00 hod v Hauch Gallery.

Číst dál...

Je tu další Nekonečná Cesta TA.Di7

S příchodem listopadu vyšlo již sedmé vydání časopisu Technologické agentury ČR (TA ČR) TA.Di. Aktuální vydání nese název Nekonečná cesta, pod nímž je skryta tématika vzdělávání, které bylo toto číslo věnováno.

Číst dál...

Program KAPPA uvolní mezi podniky a výzkumné organizace až 800 milionů Kč na mezinárodní spolupráci

V současné době probíhají v Technologické agentuře ČR přípravy veřejné soutěže nového Programu KAPPA. Ten je zaměřený na spolupráci v aplikovaném výzkumu s partnery z Norska, Islandu a Lichtenštejnska.

Číst dál...