Novinky

OPAKOVANÝ SEMINÁŘ - JAK NA VEŘEJNÉ ZAKÁZKY V PROGRAMU BETA2

Chcete se dozvědět o nových principech pro zadávání veřejných zakázek v Programu BETA2? Znáte rozdíly mezi veřejnými zakázkami v programu BETA1 a BETA2? Co čeká řešitele a osobu řídící projekt? Zajímá Vás, jaké veřejné zakázky budou postupně dostupné a kde získat maximum informací? Technologická agentura ČR připravila pro dodavatele nového Průvodce podáním nabídky. Přijďte na bezplatný seminář určený právě budoucím administrátorům a řešitelům v projektech veřejných zakázek, který se koná dne 17. května 2017 od 09:00 hod. v prostorách Technologické agentury ČR. Registrujte se prosím ZDE (počet míst je omezený, toto je opakovaný termín).

Pozvánka na semináře ÚPV - Asijské databáze a Databáze průmyslových vzorů

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti ČR pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti semináře:  

  • seminář "Asijské databáze", který se koná dne 31. 5. 2017, je zaměřený na podrobné seznámení s patentovými a známkovými databázemi Čínské lidové republiky (včetně Tchaj-wanu a Hongkongu), Japonska a Koreje;
  • seminář "Databáze průmyslových vzorů", který se koná dne 7. 6. 2017, je zaměřený na získání základních znalostí o práci v databázích průmyslových vzorů ÚPV, Hague Express a eSearch.

Číst dál...

Videozáznam a prezentace ze seminářů k programům EPSILON a ZÉTA

Vzhledem k vyhlášení veřejných soutěží v programech EPSILON a ZÉTA pořádala TA ČR v Praze a v Brně informační semináře. Hosté se na nich seznámili s vizí a s cíli programu, s jeho zaměřením a s dalšími skutečnostmi, zejména se způsobem, jak podat úspěšný návrh projektu do veřejné soutěže, kdo je způsobilým uchazečem, se složením řešitelského týmu nebo způsobem hodnocení návrhů projektů apod.

Program EPSILON

Program ZÉTA

Živé vysílání ze seminářů k programům EPSILON a ZÉTA

Dnešní semináře k veřejným soutěžím v programech EPSILON a ZÉTA budou živě vysílány s možností on-line chatu pro Vaše případné dotazy.

Odkaz k tomuto živému vysílání:

EPSILON od 10:00
ZÉTA od 14:00

Pozvánka: Regionem za výzkumem

Díky spojení s univerzitami či výzkumnými institucemi firmy dosahují výrazných výsledků v aplikovaném výzkumu, které přispívají ke zvýšení kvality výrobků, jejich inovacím či úsporám na nákladech. Zástupci Technické univerzity v Liberci, jiných výzkumných subjektů ale také samotných firem budou 26. 4. 2017 v Liberci hovořit o svých zkušenostech z této oblasti. Představeny dále budou programy Technologické agentury ČR a program Horizon 2020 (nástroj pro MSP), které podnikům nabízejí zajímavé finanční podpory a možnosti uplatnění inovací i na mezinárodním úrovni. Program uzavře prezentace RIS3 a Smart Akcelerátoru pro Liberecký kraj. 

Více informací ZDE.