Novinky
Program Alfa Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Omega Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1

Program KAPPA: změna termínu vyhlášení 1. VS a jednání programového výboru

Tento týden proběhlo první setkání Programového výboru Programu KAPPA financovaného Fondy EHP a Norska. Jedním z nejdůležitějších výstupů úvodního jednání je posunutí termínu vyhlášení první veřejné soutěže původně plánovaného na duben 2019. Důvodem této změny je sladění první veřejné soutěže s Kanceláří finančních mechanismů v Bruselu, s Ministerstvem financí ČR (MF ČR), s Research Council of Norway (RCN) a také s ostatními veřejnými soutěžemi Technologické agentury ČR (TA ČR). Nový termín vyhlášení první veřejné soutěže je plánován na podzim tohoto roku a bude upřesněn v následujících týdnech.

Číst dál...

6. Česko-Taiwanské Technologické dny

Technologická agentura ČR (TA ČR) pořádá ve spolupráci s taiwanským Ministerstvem pro vědu a Akademií věd ČR technologie již 6. Česko-Taiwanské Technologické dny. Akce proběhne v Praze dne 7. května 2019 v prostorách TA ČR.

Číst dál...

Vyhlášení výzvy M-ERA.Net 2 Call 2019 zaměřené na materiálový výzkum

Zapojte svůj projekt do výzvy M-ERA.Net 2 Call 2019 a získejte finanční podporu od Technologické agentury ČR (TA ČR). TA ČR podpoří v nejúspěšnějších projektech aplikovaného výzkumu české partnery mezinárodních konsorcií v celkové výši 1 000 000 €. Výzvy se účastní 35 poskytovatelů z 26 zemí, uchazečem z České republiky mohou být jak výzkumné organizace, tak podniky.

Číst dál...

TA ČR ve Zlínském kraji

12. března 2019 proběhla na půdě Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně další událost ze série kulatých stolů. Cílem této řady akcí je podpořit širší zapojení výzkumných institucí a firem v regionech do aplikovaného výzkumu. Akci zorganizovala Technologická agentura ČR (TA ČR) v rámci projektu Otevřený úřad.

Číst dál...

Byznys s Inovacemi 2019

Asociace výzkumných organizací každoročně připravuje konferenci Byznys s Inovacemi. Ta letošní se uskuteční v úterý 16. dubna 2019 v konferenčních prostorech OKsystem v Praze Na Pankráci. Přijďte si poslechnout zajímavou panelovou diskusi o směřování českého aplikovaného výzkumu.

Číst dál...