Novinky

Předběžná tržní konzultace k projektu: Systém krajinných úprav pro adaptaci zemědělské (lesozemědělské) krajiny na klimatickou změnu v období 2030+

Jste dodavatel, který se zajímá o možnosti řešení projektu v oblasti zemědělských/krajinných úprav? Nebo jste hospodařící zemědělec, který by se rád aplikovaného výzkumu zúčastnil prostřednictvím provádění navrhovaných opatření řešitelem a obhospodařované lokalitě? I pro Vás je určena následující konzultace.

Dne 17. dubna 2018 od 10:00 hod se v sídle Technologické agentury ČR (Evropská 1692/37, Praha 6), bude konat setkání s dodavateli a zástupci resortu Ministerstvem životního prostředí k projektu TITXMZP717 - Návrh systému krajinných úprav pro adaptaci zemědělské (lesozemědělské) krajiny na klimatickou změnu v období 2030+

Číst dál...

Vyjádření TA ČR k novým Všeobecným podmínkám v5

Technologická agentura ČR (TA ČR) by v souvislosti se změnou Všeobecných podmínek ráda informovala uchazeče a příjemce o charakteru těchto změn a jejich dopadech do životního cyklu projektu.

Číst dál...

Nový krok k financování výzkumných projektů

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) a Technologická agentura ČR (TA ČR) společně podpoří podnikatelské i nepodnikatelské subjekty s výzkumným nebo inovačním záměrem. Cílem je nabídnout dofinancování jejich projektů formou zvýhodněných bankovních produktů. Svůj zájem stvrdili podpisem Memoranda o partnerství a spolupráci, k němuž došlo 19. března 2018.

Číst dál...

Seminář: jak na veřejné zakázky v programu BETA2

Technologická agentura ČR (TA ČR) pořádá dne 18. dubna 2018 od 14:00 hod seminář určený pro budoucí administrátory a řešitele v projektech veřejných zakázek.

Číst dál...

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ: SEMINÁŘ K PROGRAMU EPSILON

Dnešní seminář k 4. veřejné soutěži programu Epsilon bude živě vysílán s možností on-line chatu pro Vaše případné dotazy.

 
Odkaz na živé vysílání: EPSILON od 10:00 hod