Novinky

Generální tajemník OECD navštívil TA ČR

Generální tajemník OECD Ángel Gurría během svého oficiálního pobytu v České republice navštívil 16. 7. 2018 Technologickou agenturu ČR (TA ČR). Během setkání se zástupci TA ČR a státní správy hovořil o doporučeních OECD zmíněných ve zprávě „Hospodářský přehled OECD - Česká republika 2018”. Zúčastnění diskutovali také o nových výzvách pro českou ekonomiku a zejména aplikovaný výzkum.

44

Číst dál...

Vyhlášení výsledků: vyhodnocení splněných podmínek 1. veřejné soutěže programu NCK

Technologická agentura České republiky (TA ČR) vyhlašuje výsledky vyhodnocení splnění podmínek návrhů projektů podaných do 1. veřejné soutěže ve výzkumu a experimentálním vývoji Programu na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje Národní centra kompetence 1 (NCK 1), vyhlášené dne 29. 3. 2018.

Číst dál...

Národní centra kompetence 1 - Zveřejnění struktury dílčího projektu

Technologická agentura ČR (TA ČR) zveřejňuje strukturu dílčího projektu ve formě excelové tabulky a další informace týkající se vyplňování a podávání dílčích projektů v rámci realizace projektů podpořených v 1. veřejné soutěži Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací Národní centra kompetence 1.

Více informací naleznete ZDE.

Struktura dílčího projektu je ke stažení ZDE.

Pozvánka na školení dodavatelů v programu beta2

Zveme všechny stávající řešitele i budoucí zájemce o veřejné zakázky v Programu BETA2 na tematické školení pro dodavatele, které se uskuteční ve dnech 10. 7. a 28. 8. 2018 od 13:00 hod v prostorách Technologické agentury ČR (TA ČR) na adrese Evropská 1692/37, Praha 6 v zasedací místnosti 043.

Číst dál...

Pozvánka: Seminář pro účastníky rámcových smluv a dohod

Zveme všechny stávající i budoucí účastníky rámcových smluv/dohod na seminář k připravovaným smlouvám, které vyhlašuje Technologická agentura ČR (TA ČR). Jedná se o projekt TIRDTACR701“ Vývoj nových metod a způsobů evaluace programů účelové podpory TA ČR a jejich pilotní ověření“.

Číst dál...