Novinky

ZÉTA/GENDER-NET Plus – Cofund: SEMINÁŘ K GENDEROVÝM ASPEKTŮM VE VÝZKUMU JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN

Máte v úmyslu zúčastnit se veřejné soutěže v programu ZÉTA/GENDER-NET Plus – Cofund? Přijďte si vyslechnout, co Vás může čekat. Seminář doporučujeme všem, kteří mají v úmyslu zúčastnit se mezinárodní soutěže ve výzkumu v rámci GENDER-NET Plus, kterou konsorcium vyhlásí na přelomu roku 2017/2018 v programu ZÉTA.

Číst dál...

Záznam ze semináře: Představení podpory TA ČR v roce 2018

V rámci letošního ročníku MSV pořádala Technologická agentura ČR seminář, který se zaměřil na možnosti čerpání podpory pro projekty výzkumu a vývoje v příštím roce.

Záznam ze semináře naleznete ZDE

Prezentaci ze semináře naleznete ZDE

Průzkum zájmu o spolupráci se subjekty z EHP/Norska v rámci programu aplikovaného výzkumu

Spolupracovala Vaše organizace na společném výzkumném projektu s partnerem z Islandu, Lichtenštejnska nebo z Norska, nebo máte zájem tuto spolupráci teprve navázat? Dejte nám o tom vědět! Technologická agentura ČR spouští dotazníkový průzkum, pomocí kterého chce zmapovat dosavadní proběhlé i budoucí plánované spolupráce českých subjektů se subjekty z Norska, Islandu a Lichtenštejnska. K vyplnění dotazníku budete potřebovat 5 - 10 minut.

Číst dál...

POZVÁNKA: Kulatý stůl k programu GAMA 2

Dovolujeme si Vás informovat, že Technologická agentura České republiky (TA ČR) pořádá dne 1. listopadu 2017 od 13:00 do 17:00 v prostorách TA ČR (Evropská 37, Praha 6; zasedací místnost 043 v přízemí budovy) kulatý stůl pro přípravu nového programu GAMA 2.

Číst dál...

Seminář: Chcete dosáhnout na 30% paušál v programech TA ČR? Přijďte si poslechnout, jak na to

Program ZÉTA je prvním, kde Technologická agentura ČR (TA ČR) bonifikuje dobrou politiku lidských zdrojů a rovné příležitosti mužů a žen na pracovišti. Těm nejlépe hodnoceným uchazečům a těm, kteří jsou držiteli HR Award, přiznáváme 30 % paušálu v podpořených projektech. Držitelství HR Award navíc přináší možnost 30 % paušálu i v dalších programech TA ČR (prozatím ÉTA a THÉTA). To se zpravidla neobejde bez kulturních a institucionálních změn organizace. Jakým způsobem tyto změny nastartovat a co TA ČR připravuje pro své uchazeče v rámci mezinárodní výzvy GENDER-NET Plus bude mj. předmětem diskuse na tomto semináři.

Číst dál...